Kontakt

Napiš nám na:
[email protected]

Místo působení

Všechny fakulty ČVUT (momentálně kromě FA)

Kdo jsme a co děláme?

Pojď hrát florbal a staň se součástí reprezentace své fakulty a univerzity! Máme míčky, rozhodčí i haly!

 

V průběhu semestru probíhají florbalové ligy, kde mezi sebou porovnávají síly pražské fakulty nebo jednotlivé univerzity.

Univerzitní florbalová liga

Univerzitní florbalovou liga je nová celoroční soutěž ve florbale. Po prvním ročníku ovlivněném pandemií COVID-19 se uskuteční od října 2020 ve zcela novém formátu 2. ročník soutěže! Hraje ji výběr těch nejlepších z vás, studentů a ČVUT má svou reprezentaci jak v kategorii mužů, tak v kategorii žen. Každé jednotlivé reprezentační družstvo má svého profesionálního manažera, který má celé družstvo na starosti, a trenéra. I manažer je z řad studentů – pokud vás mimo hraní florbalu zajímá i organizační stránka družstva, určitě neváhejte a kontaktujte nás.

 

Zápasy Univerzitní florbalové ligy se konají 4-5x do semestru a hrají se vždy 2 zápasy v jeden den. Pokud se zápasy konají jinde než v Praze, vše zařizuje ČVUT.

 

Vítěz Univerzitní florbalová ligy je zároveň akademickým mistrem ČR! Buď u toho a buď prvním akademickým mistrem ČR, který vzejde z celoroční soutěže!

 

Z Univerzitní reprezentace i na mezinárodní scénu? Není problém! Hráči hrající Univerzitní florbalovou ligu budou v přednostním hledáčku do reprezentačního družstva na akademické mistrovství světa!

Fakultní florbalová liga

Fakultní florbalová liga vznikla již roku 2009 jako první celoroční soutěž v univerzitním prostředí, která kopíruje průběh akademického roku. Cílem Fakultní florbalové ligy je dát možnost všem studentům a studentkám okusit atmosféru univerzitních zápasů, reprezentovat svoji fakultu a poznat nové florbalové přátele. Nejúspěšnější družstva z dlouhodobé soutěže postupují do jednodenního finálového turnaje, kde se utkají s nejúspěšnějšími družstvy dalších regionů ČR, kde se Fakultní liga hraje.

 

Zápasy fakultní florbalové ligy se hrají ob týden a soutěže se účastní fakulty ostatních univerzit. Rozpisy zápasů se zveřejňují na webových stránkách.

 

Být členem fakultního družstva je víc než jen hrát florbal! Právě zde mají studenti možnost při sportu získat nové přátele po celou dobu studia. Tím, že je florbal kolektivní sport, téměř vždy najde každý student své spolužáky z vyšších ročníků, kteří mohou pomoci k hladšímu průchodu studiem na ČVUT. Kde jinde můžete získat přátelé z řad vyšších ročníků, než při sportu? Fakultní florbalovou ligu hrají družstva téměř všech fakult ČVUT a níže v tabulce najděte kontakt na tu svoji.

 

Pokud jsi z jediné chybějící fakulty, která fakultní florbalovou ligu momentálně nehraje – ČVUT FA a víš o zájemcích, svých spolužácích z fakulty, co by chtěli hrát florbalovou soutěž, neváhej kontaktovat vedení soutěže! Určitě rádi přivítáme nové členy naší sportovní florbalové rodiny!

 

Webové stránky soutěže:
https://ceskyuniverzitniflorbal.cz/fakultni-liga-praha/ 

Comments are closed.