Správa účelových zařízení

Kontakt

  • Vaníčkova 7, Praha 6
    (v areálu strahovských kolejí – blok 1)
  • tel: (+420) 234 678 111 (Centrální recepce)

Oddělení ubytovacích služeb:

ČVUT v Praze, stejně jako většina ostatních vysokých škol, poskytuje svým studentům ubytování na kolejích. Veškeré oficiální informace o ubytování, jako jsou dokumenty, ceníky, kontakty, FAQ apod., nalezneš na internetové adrese: www.suz.cvut.cz. O ubytování si žádáš na web.suz.cvut.cz/Login.

Jak si zažádat o místo na koleji?

Nejprve je potřeba se přihlásit přes stránku web.suz.cvut.cz/Login, a poté postupovat takto:

 

Případné technické potíže řeš prostřednictvím [email protected].

 

Ostatní dotazy týkající se ubytování na kolejích ČVUT piš na e-mail [email protected].

 

Časté otázky

Nedostal(a) jsem místo na koleji, co mám dělat?

Nezoufej, ještě nic není ztraceno. Stává se, že hodně studentů s nárokem na kolej ubytování odmítne a nenastoupí. V průběhu měsíců září, října a dále průběžně probíhá přidělování kolejí na neobsazená nebo vrácená místa na koleji. Je potřeba důkladně pročíst Scénář ubytování – aktuální verzi najdeš na www.suz.cvut.cz. S pravděpodobností blížící se jistotě, dostaneš ubytování ani se nenaděješ.

Mohu se přestěhovat na jiný pokoj nebo změnit spolubydlící(ho)?

Na začátku semestru většinou není pro nové studenty z technických důvodů možné vybrat si svého spolubydlícího. Pokud se chceš přestěhovat, musíš si během semestru najít někoho, kdo si s tebou bude ochoten vyměnit místo. Potom zajdi za hospodářkou nové koleje, která ti poradí co dál, a vyřídí potřebné formality. Pokud máš vážné důvody, proč ti nesedí současný spolubydlící, a neznáš nikoho, s kým se vyměnit, zajdi za hospodářkou a ona se pokusí udělat, co bude v jejích silách.

Comments are closed.