Místo působení

Sinkuleho a Dejvická kolej

Kdo jsme a co děláme?

Klub Sincoolka je studentský klub, který tvoří studenti bydlící na Sinkuleho a Dejvické koleji. Naším posláním je zpříjemnit život na koleji a zajistit svým členům široké možnosti sportovního i zájmového vyžití. Na kolejích zajišťujeme internetové připojení, pořádáme různé společenské a sportovní akce. Jedná se o párty, večery deskových her, grilovačky, beerpong, sportovní turnaje apod. Členové klubu mohu využívat kvalitně vybavenou posilovnu, infrasaunu, půjčovat si deskové hry, sportovní vybavení, dokonce i nářadí, nebo využit klubovou kolárnu. 

Chceš se připojit?

Stačí být ubytovaný na Sinkuleho, nebo Dejvické koleji, registrovat se a zaplatit členství. Členství v klubu ti může kromě řady výhod přinést i spoustu zkušeností. Pokud je tvým oborem IT, můžeš si u nás šáhnout na reálnou počítačovou síť,  . Jestli tě baví sport, můžeš se podílet na chodu posilovny, a jestli rád paříš, PR je pro tebe to pravé místo.

 

Pokud chceš být aktivním členem a podílet se na chodu Sincoolky, stačí napsat na [email protected] a domluvíme se, každý si zde najde co by ho bavilo.

Comments are closed.