Místo působení

Koleje Podolí

Kdo jsme a co děláme?

Nabušená moderní posilka, skvěle vybavená hudebna, vysokorychlostní připojení k internetu, tisk z vlastního pokoje. Pro člena klubu Pod-O-Lee samozřejmost. Ne náhodou je členem více než 99 % ubytovaných.

 

Jako klub pro tebe dále zajišťujeme legendární hudební festival MEZI BLOKY, sportovní den Pod-O-Day, Podolský Benchpress nebo třeba Podolské Vánoce. Všech těchhle akcí se můžeš účastnit jako návštěvník, soutěžící nebo dokonce organizátor.

 

Staráme se spolu s SUZ ČVUT o spoustu důležitých místností. Najdeš v nich kulečník, stolní tenis, fotbálek, deskové hry, kolárnu, studovnu nebo třeba fungl novou místnost Pod O-Games, kde na tebe čeká Playstation, VR headset a Nintendo Switch.

 

Neustále zdokonalujeme síťové připojení. Plánem pro další období je přechod na bláznivou rychlost 10 Gbit/s pro koncového uživatele a zlepšení pokrytí areálu a bloků bezdrátovou sítí Wi-Fi.

 

A teď pozor! Všechno, co se tu píše, tvoříme my, studenti. Proč? Je to skvělá šance získat zkušenosti ve všech oblastech, od IT, přes marketing a realizaci projektů až po finanční řízení. A nutno podotknout, že každoročně pracujeme s velmi, velmi slušným rozpočtem.

 

Asi tě napadá, jestli taky můžeš dostat kousek z těch cenných zkušeností a ještě cennějších přátelství. MŮŽEŠ! Napiš nám na email [email protected] v jaké oblasti chceš pomáhat a můžeme začít spolupracovat.

Comments are closed.