Kontakt

Napiš nám na:
[email protected]

Místo působení

Bubenečská kolej

Kdo jsme a co děláme?

Klub Buben je kolejním klubem Studentské unie ČVUT působícím na Bubenečské koleji.

 

Od září 2020 je Bubenečská kolej v celkové rekonstrukci, která slibuje moderní ubytování pro studenty buňkového charakteru. Předpokládané ukončení rekonstrukce je plánované na srpen 2022.

Našim členům běžně kromě připojení do akademické počítačové sítě ČVUT poskytujeme spoustu možností jak trávit volný čas. K dispozici je klubovna se stolními fotbálky, kulečníkem a ping-pongem. Mimo to máme venkovní posezení s grilem a udírnou, kde mohou členové klubu prohlubovat své kulinářské schopnosti. Máme velký výběr deskových her s možností jejich zapůjčení. Pro sportovce je u nás k dispozici vybavená posilovna a kolárna, kde mohou uschovat své bicykly. V tomto roce také plánujeme rozjet půjčování koloběžek, ideální pro všechny, kterým se nechce do školy chodit pěšky. Během roku pořádáme pro své členy řadu společenských akcí, kde mají možnost seznámit se s ostatními obyvateli koleje. Ve spolupráci s dalšími dejvickými kluby organizujeme sportovně-společenskou akci MayDej.

 

Členům klubu je k dispozici rovněž počítačová studovna a tiskárna pro barevný i černobílý tisk do rozměrů A3 za výhodné ceny.

 

Členové, kteří se aktivně zapojí do chodu klubu, mají možnost čerpat z dalších výhod, které klub nabízí.

Comments are closed.