ISC_logo_colour_horizontal

Místo působení:

Masarykova kolej, místnost R304

Kdo jsme a co děláme?

ISC už 20 let pomáhá vytvářet mezinárodní komunitu na ČVUT složenou ze zahraničních studentů programu Erasmus+, mimoevropských dohod, anglicky mluvících full-time studentů a samozřejmě místních studentů.

Buddy program

Naší stěžejní aktivitou je Buddy program založený na principu ‚students helping students‘, který je pro nás, místní studenty, skvělou příležitostí jak se seznámit s cizinci přijíždějícími na ČVUT, procvičit si cizí jazyky a připravit se na případný vlastní pobyt na zahraniční univerzitě.

Naše aktivity

Krom toho pořádáme pro zahraniční i místní studenty každý týden řadu akcí – namátkou třeba Culture Evenings, Lasergame, Cafe Lingea a mnoho dalších. Rádi tě na nich uvidíme a jestli budeš chtít, můžeš nám pomoct i s jejich organizací. Pořádáme akce od menších posezení přes soutěže pro několik teamů až po velké celodenní výlety za krásami Čech. Zapojit se můžeš také do bezplatných jazykových kurzů vyučovaných přijíždějícími studenty.

Přidej se k nám!

Zaujali jsme tě? Podívej se na náš Facebook, jaké události pořádáme v nejbližší době. Napiš přes Messenger nebo mail, stavit se můžeš rovnou i u nás v ISC Pointu. Přijď a uvidíš sám, co vše děláme.

 

Jsme členskou sekcí ESN CZ (Erasmus Student Network).

Comments are closed.