Místo působení

Fakulta informačních technologií

Kdo jsme a co děláme?

FIT++ sdružuje aktivní studenty Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze, kteří se chtějí zapojit do organizace fakultních akcí (například Den otevřených dveří, Noc vědců, Narozeniny FIT a pod.) či hledají platformu pro rozvoj svých projektů, které budou pro fakultu či klub přínosem.

 

Jsi prvák a nastupuješ na FIT? S největší pravděpodobností ano, jinak by sis nečetl část o FIT++ v Průvodci prváka… Tak přesně pro tebe je akce Hello FIT! (hellofit.cz), která ti pomůže s přechodem ze střední školy na FIT. Připravujeme i FIT Párty – již tradiční oslavu závěru zimního a startu letního semestru. A pro ty, kteří raději paří hry, organizujeme každý semestr FIT LAN Párty. Projektů klubu je však mnohem více a jejich seznam nalezneš na našich webových stránkách klubFITpp.cz, kde se můžeš do klubu i přihlásit.

 

A proč se do FIT++ přidat? Protože podporujeme studentské aktivity, a jsme tak odrazovým můstkem pro všechny FIŤáky, pro které vysoká škola není jen usilovné studium. Získáš mimo jiné příležitost rozvíjet své organizační a komunikační dovednosti, soft skills, poznáš mnoho nových kamarádů a dostaneš příležitosti k dalšímu osobnostnímu rozvoji.

Comments are closed.