Kontakt

Chceš nás poznat? Napiš nám na:
[email protected]

Místo působení

Celé ČVUT

Thákurova 7/2077, 166 29 Praha 6

Kdo jsme a co děláme?

Hledáš způsob, jak se více zapojit do studentského života? Chceš si vyzkoušet organizaci projektů až pro stovku lidí, vést tým nebo si zlepšit jazykové znalosti? Pak je BEST Prague tou pravou volbou! BEST (Board of European Students of Technology) je mezinárodní organizací sdružující studenty techniky z 94 univerzit po celé Evropě. Naším cílem je rozvíjet studenty všech technických oborů a umožnit jim získávat znalosti a zkušenosti nad rámec jejich studia. Co děláme? Mezinárodní akademické kurzy na různá témata konané od Islandu až po Rusko. Můžeš být naším členem a organizaci této akce si vyzkoušet na vlastní kůži, nebo s námi pro začátek prostě jen vyjeď – stačí napsat motivační dopis, zaplatit pár éček a těšit se. Kurzy jsou pořádány během roku ve 4 obdobích a sjíždí se na ně studenti z celé Evropy, takže o zábavu je rozhodně postaráno.

 

Technické soutěže UnIT a EBEC jsou skvělou příležitostí, jak využít svou kreativitu a získané znalosti ze školy. Také Tě naučí spoustu nového a třeba i posunou blíž k vysněné práci. Mimo to můžeš vyhrát i super ceny. U nás se můžeš zapojit do příprav takové akce a vyzkoušet si úkoly v PR, HR, CR a také IT, což je zkušenost k nezaplacení.

 

Tréninky na soft skills, které školí trenéři z řad BESTu i našich firemních partnerů. Zvládáme všechno – time management, grafický design i točení piva. Jsme studenti, co dělají věci pro studenty, a především kamarádi, co spolu chodí na pivo, do kina, jezdí na vodu nebo čas od času snídají v trávě.

 

Tak neváhej! Napsat nám můžeš taky na Facebook @BESTPragueCTU nebo Instagram @best_prague.

Comments are closed.